Tori Põhikooli ja Are kooli 3. klasside ühine kultuurilooline matk Tori alevikus. 24. mai toomas

Täna toimus Tori Põhikooli ja Are kooli 3. klasside ühine kultuurilooline matk Tori alevikus. Tori kooli 3. klassi õpilased õpivad kodulugu ning said nüüd oma teadmisi tutvustada naaberkooli kaaslastele. Alustuseks tehti tutvumismäng ning siis liiguti hobusekasvandusest ja kõrtsihoonest mööda kirikusse ning siis põrgusse. Igas punktis rääkis õpetaja Heli Mitt või õpilane oma lugu. Kirikut tutvustas Argo Juske. Aitäh, oli päev täis liikumist ja teadmisi.