Uudised

11.mail külas UNESCO Ühendkoolide esindus 11. mai toomas


Kolmapäeval olid Are Koolil külas UNESCO Ühendkoolide juhatusest Meelike ja Maria, et arutada koostöövõrgustiku teemadel. Samas oli seltskonda  kaasatud Peipsi Koostöö Keskusest juhendaja Ederi, kes viis kahe tunni jooksul 6.-7. klassile läbi õpilarpi ehk haridusliku sisuga rollimängu ,,Seasalu``.  Rollimäng  on üks õppemeetod, kus osalejad mängivad, et nad on keegi  teine, ,,Seasalu » on  lõbus ja lühike mäng ressursside jagamise teemal.

Tagasiside oli positiivne mõlemal poolel.  Tore oli kuulda, et õpilarpi juhendaja oli meeldivalt üllatunud meie õpilaste koostööoskusest ja tunniaktiivsusest.

Peale seda tutvustati ka meie õpetajatele seda mängulist õppeviisi ning juhendati leidma vajadusel materjale.

Kolmapäeval olid Are Koolil külas UNESCO Ühendkoolide juhatusest Meelike ja Maria, et arutada koostöövõrgustiku teemadel. Samas oli seltskonda  kaasatud Peipsi Koostöö Keskusest juhendaja Ederi, kes viis kahe tunni jooksul 6.-7. klassile läbi õpilarpi ehk haridusliku sisuga rollimängu ,,Seasalu``.  Rollimäng  on üks õppemeetod, kus osalejad mängivad, et nad on keegi  teine, ,,Seasalu » on  lõbus ja lühike mäng ressursside jagamise teemal.

Tagasiside oli positiivne mõlemal poolel.  Tore oli kuulda, et õpilarpi juhendaja oli meeldivalt üllatunud meie õpilaste koostööoskusest ja tunniaktiivsusest.

Peale seda tutvustati ka meie õpetajatele seda mängulist õppeviisi ning juhendati leidma vajadusel materjale.