Are Rõõmsate Laste Päev 2023 05. juuni toomas

Reedel toimus Are Kooli, Are Huvikeskuse ja Are ANK koostöös Are Rõõmsate Laste Päev, kus osales kogu kooli-ja lasteaiapere ning külalised. Päev algas rongkäiguga koolimaja juurest, poolel teel lisandusid meie armsad lasteaialapsed. Huvikeskuse õuele jõudes ootas seal meid onu Lauri Luur, kes andis meie päevale hoo sisse. Lasteaed ja algklassid liikusid punktides, milleks olid batuut, miniloomaaed, batuudijalgpall, jalgpallikubi Poseidon, särtsu lisas mullimasin ja politseiautod. Alates 4. klassist tegelesime tuletõrjeolümpiaga-tõeliselt põnev ja noori sütitav spordiala, mida soovime kindlasti veel Ares näha. Aitäh kõigile, kes panustasid oma aega ja energiat ning taaskord tõestus sellest, et koostöös peitub jõud.

are_roomsate_laste_paev_2023