Uudised

Are seitsmendikud Mini-Hakkatonil 06. detsember toomas


2.detsembril toimus Mini-Hakkaton Pärnus  Strand Hotellis. Mini- Hakkaton on interaktiivne koolitus, mille käigus täiendati  gruppides 4 tunni jooksul oma müügi- ja turundusoskusi, alustades oma toote presenteerimisest ja lõpetades reklaamide seadistamisega sotsiaalmeedias.
Meie koolist käisid tarkusi ammutamas 7.klassi esindus: Kairon, Gregor, Sandra ja Karoliine.
Karoliine sõnul oli kohal palju noori. Koolitajad olid toredad ja toetavad, kelle antud ülesanded olid huvitavad. Nende tiimitöö edenes üllatavalt hästi, kiitus Sandrale, kes esitles nende toodet. Kokkuvõttes võib öelda, et saadi palju teadmisi ja praktilisi oskusi. See koolitus meeldis kõigle.

2.detsembril toimus Mini-Hakkaton Pärnus  Strand Hotellis. Mini- Hakkaton on interaktiivne koolitus, mille käigus täiendati  gruppides 4 tunni jooksul oma müügi- ja turundusoskusi, alustades oma toote presenteerimisest ja lõpetades reklaamide seadistamisega sotsiaalmeedias.
Meie koolist käisid tarkusi ammutamas 7.klassi esindus: Kairon, Gregor, Sandra ja Karoliine.
Karoliine sõnul oli kohal palju noori. Koolitajad olid toredad ja toetavad, kelle antud ülesanded olid huvitavad. Nende tiimitöö edenes üllatavalt hästi, kiitus Sandrale, kes esitles nende toodet. Kokkuvõttes võib öelda, et saadi palju teadmisi ja praktilisi oskusi. See koolitus meeldis kõigle.