Uudised

Lastevanemate üldkooslek, külaline Sass Henno 04. oktoober toomas


Kallid vanemad ja vanavanemad, kooli ja lasteaia töötajad!

 

Olete väga oodatud Are kooli ja Suigu lasteaia lastevanemate üldkoosolekule, mis toimub kohvik-klubi vormis 10. oktoobril Are koolimajas.  

Päevakava:
17.00 – 17.30 saabumine ja kohvilaud. Võimalus vestelda individuaalselt meie kooli ja lasteaia õpetajatega, suhelda teiste lastevanematega, vanavanematega.
17.30  - 17.40 hoolekogu uute liikmete valimine.  

10. oktoobril üldkoosolekul kinnitame uue hoolekogu koosseisu. Kutsume kõiki lapsevanemaid, kes soovivad kaasa mõelda ja panustada oma arvamustega kooli ja lasteaia arengus, kandideerima hoolekogusse. Oma kandidatuuri saate esitada üldkoosoleku ajal või saates vabas vormis sooviavalduse e-mailile arehoolekogu@gmail.com.

17.40 – 20.30 külaline Sass Henno, kelle esinemine ei jäta tavaliselt kedagi külmaks. Sass ise kirjeldab toimuvat nii:
See on uus loenguprojekt „Kuidas näha nähtamatut“ mis räägib esimeses tunnis sellest, kuidas meie vaimse tervise vundament laotakse kodus, ja seda pole silmaga näha, kui lapsed kodus katki on tehtud.
Teine tund räägib seksuaalsusest kui lugupidavast suhtest enda ja teiste kehasse, mis on oluline, et vältida kõikvõimalikke väärkohtlemisvorme, kus keegi sõnaliselt või füüsiliselt teise suhtes lugupidamatu on.
Kolmas tund räägib suhetest perekonnas ja paarissuhtes, keskendudes sellele, kuidas noored võtavad kodust kaasa mustrid, mida on oma vanematelt õppinud. 

Palun varuge endale rahulikku aega, et saaksime üheskoos kaasa mõelda väga olulistele tahkudele meie laste elus- seda ka siis, kui tunneme, et see ehk meid täna otseselt ei puuduta. Hea on ju olla kindel, et see, kuidas me käitume ja toimetame nii koolis kui kodus, on meie lastele parim!  

 Oma tulekust või mittetulekust andke palun teada hiljemalt 5. oktoobriks  SIIN.

Teid kõiki kindlasti meie kohvik-klubisse oodates

 

Lugupidamisega

Pille Vaiksaar
Are Kooli direktor
Tel 53482880
pille.vaiksaar@are.edu.ee
www.are.edu.ee

Kallid vanemad ja vanavanemad, kooli ja lasteaia töötajad!

 

Olete väga oodatud Are kooli ja Suigu lasteaia lastevanemate üldkoosolekule, mis toimub kohvik-klubi vormis 10. oktoobril Are koolimajas.  

Päevakava:
17.00 – 17.30 saabumine ja kohvilaud. Võimalus vestelda individuaalselt meie kooli ja lasteaia õpetajatega, suhelda teiste lastevanematega, vanavanematega.
17.30  - 17.40 hoolekogu uute liikmete valimine.  

10. oktoobril üldkoosolekul kinnitame uue hoolekogu koosseisu. Kutsume kõiki lapsevanemaid, kes soovivad kaasa mõelda ja panustada oma arvamustega kooli ja lasteaia arengus, kandideerima hoolekogusse. Oma kandidatuuri saate esitada üldkoosoleku ajal või saates vabas vormis sooviavalduse e-mailile arehoolekogu@gmail.com.

17.40 – 20.30 külaline Sass Henno, kelle esinemine ei jäta tavaliselt kedagi külmaks. Sass ise kirjeldab toimuvat nii:
See on uus loenguprojekt „Kuidas näha nähtamatut“ mis räägib esimeses tunnis sellest, kuidas meie vaimse tervise vundament laotakse kodus, ja seda pole silmaga näha, kui lapsed kodus katki on tehtud.
Teine tund räägib seksuaalsusest kui lugupidavast suhtest enda ja teiste kehasse, mis on oluline, et vältida kõikvõimalikke väärkohtlemisvorme, kus keegi sõnaliselt või füüsiliselt teise suhtes lugupidamatu on.
Kolmas tund räägib suhetest perekonnas ja paarissuhtes, keskendudes sellele, kuidas noored võtavad kodust kaasa mustrid, mida on oma vanematelt õppinud. 

Palun varuge endale rahulikku aega, et saaksime üheskoos kaasa mõelda väga olulistele tahkudele meie laste elus- seda ka siis, kui tunneme, et see ehk meid täna otseselt ei puuduta. Hea on ju olla kindel, et see, kuidas me käitume ja toimetame nii koolis kui kodus, on meie lastele parim!  

 Oma tulekust või mittetulekust andke palun teada hiljemalt 5. oktoobriks  SIIN.

Teid kõiki kindlasti meie kohvik-klubisse oodates

 

Lugupidamisega

Pille Vaiksaar
Are Kooli direktor
Tel 53482880
pille.vaiksaar@are.edu.ee
www.are.edu.ee