Liikumise aasta 2023 14. detsember toomas

13. detsembril andsime Are Koolis raamatukogude aasta teatepulga üle liikumise aastale. 1.-4. klassi õpilastele toimus kirjanduslik liikumismäng, kus lapsed pidid ära arvama spordiga seotud küsimusi raamatutest "Armando", "Sirli, Siim ja saladused", "Kummi-Tarzan", "Muumitroll" ja "Leiutajateküla Lotte". Kõigi osalejate vahel loosisime Tori valla meeneid. Liikumise aastasse suundusime Leopoldi võimlemise laulu saatel. Teatepulga võtsid üle õpetaja Marge, õpetaja Aive, õpetaja Ülle ja õpetaja Jane, et järgmisel aastal ikka hoogsalt edasi liikuda. Aitäh õpetajatele ja lastele toreda koostöö eest!