Uudised

Oktoober on õiglase kaubanduse kuu 28. oktoober toomas


Juba mitmeid aastaid tutvustame oktoobris õiglase kaubanduse tähendust. Eelmistel aastatel oleme küll otsinud poest Fairtrade  märgiga tooteid, osalenud e-tundides, lahendanud ristsõnu, teinud rühmatöid, joonistanud plakateid või postreid. Sel aastal osalesid 5.-9.kl õpilased õiglase kaubanduse teemalises küsitluses ja 6.,7. ja 9.klass osalesid kirjutamisvõistlusel.

Bioneer.ee, Fairtrade , Zuzu ja MTÜ Mondo kuulutasid  koostöös välja Õiglase kaubanduse teemalise kirjutamisvõistluse. Teemaks oli ,,Miks on õiglane kaubandus minule oluline?“ Osalema oli oodatud kõik koolinoored, keda huvitab teadlik tarbimine, keskkond ja globaalne jätkusuutlik areng. Esitatud lugu pidi  vastama määratud teemale, sisaldama põnevat uut teadmist või arvamust ja olema lugema kutsuv.

Meie koolist  läksid võistlustulle 6.klassist Deividi, Marelle ja Henri tööd, 7.klassist Kaironi, Isabela ja Indreku tööd ning 9.klassist Sandra, Annaliisa ja Mia-Liisi arvamuslood.

Võistluse tulemused on nähtavad SIIN

Juba mitmeid aastaid tutvustame oktoobris õiglase kaubanduse tähendust. Eelmistel aastatel oleme küll otsinud poest Fairtrade  märgiga tooteid, osalenud e-tundides, lahendanud ristsõnu, teinud rühmatöid, joonistanud plakateid või postreid. Sel aastal osalesid 5.-9.kl õpilased õiglase kaubanduse teemalises küsitluses ja 6.,7. ja 9.klass osalesid kirjutamisvõistlusel.

Bioneer.ee, Fairtrade , Zuzu ja MTÜ Mondo kuulutasid  koostöös välja Õiglase kaubanduse teemalise kirjutamisvõistluse. Teemaks oli ,,Miks on õiglane kaubandus minule oluline?“ Osalema oli oodatud kõik koolinoored, keda huvitab teadlik tarbimine, keskkond ja globaalne jätkusuutlik areng. Esitatud lugu pidi  vastama määratud teemale, sisaldama põnevat uut teadmist või arvamust ja olema lugema kutsuv.

Meie koolist  läksid võistlustulle 6.klassist Deividi, Marelle ja Henri tööd, 7.klassist Kaironi, Isabela ja Indreku tööd ning 9.klassist Sandra, Annaliisa ja Mia-Liisi arvamuslood.

Võistluse tulemused on nähtavad SIIN