Olen rahatark 09. juuni toomas

31. mail juunil osales 3058 õpilast 94. koolist Eesti koolide II kooliastme õpilaste e-viktoriinil ''Olen rahatark''.
Õpilastelt küsiti kokku 28 erinevat küsimust rahatarkuse teemadel ning nendele õigesti vastamise eest oli võimalik koguda maksimaalselt 41 punkti ning kasutada oli üks õlekõrs - internet!  Kodulehel avaldati nimekiri õpilastest, kes kogus vähemalt 30 punkti.

Are Koolist oli nimekirjas 3 õpilast:  Kerli, Kusti ja Henri 6. klassist. Henri oli ka Pärnu maakoolide seas 3.

Kõik 5. ja 6. klassist 28 osalejat  saavad tunnistuse.

Viktoriini viis läbi JA Eesti ning Eesti Majandus- ja Ettevõtlusõpetajate selts.

Kõik 5. ja 6. klassist 28 osalejat  saavad tunnistuse.