Õpetajate päev 06. oktoober toomas

Are Kool tähistas täna õpetajate päeva. Traditsiooniliselt olid tänased õpetajad ja juhtkond hoopiski üheksandikud ja igapäevased koolmeistrid saadeti esimesel võimalusel koolimajast ära oma hobidega tegelema.

Tegelikult tuli hobidega tegeleda juba ka hommikul varakult, sest aktusele sissepääsuks pidi iga õpetaja oma välimuses aimu andma sellest, millega ta tunnivälisel ajal tegeleb. Seepärast oli märgata, et paljud olid kooli saabunud reisikohvrite või seenekorvidega, samuti kuulus aedniku kostüümi juurde külluslik aiasaaduste korv ning marjulise käevangu armas murakaanum; märgata võis ka hulgaliselt spordivahendeid - joogamatte, suuski, käimiskeppe ja spordidresse; mõni õpetaja olid end riietanud laigulisse kaitseliidu välivormi, mesinku tööriietusse või hoopiski lions-liikumise tunnusvesti; kultuurilembelised õpetajad olid teatrikleitide, soengute ja elegantsete ehetega end kaunistanud. Kõige rohkem elevust tekitas jahikoer Lorde, vaatajale võiski ainult natuke segaseks jääda, et kas õpetaja hobiks on koer ise või siis hoopiski käib ta vabal ajal küttimas ..... peab täpsustama.

Enne veel kui õpetajad hobi-päevale saadeti pärjati kõige-kõige tublimaid aunimetustega.

Kas teate, et õpetaja Urve on Are Koolis töötanud 45 aastat? Õpetaja Marge 40 aastat! Raamatukogus on lugejaid väärt teosetega kostitanud Malle 30 aastat ja meie kooli köögis on leemekulpi liigutanud kokk Aime samuti 30 aastat!

Are Kooli aasta õpetaja ja õpilaste lemmik õpetaja on õp. Leelo Lusik ning aasta kolleeg on sotsiaalpedagoog Kärt Pähkel!

Õpetaja Marju oleks väärt nii Eestimaa õpib ja tänab vist iga kategooria Joosepit, Pärnumaa aasta haridustöötaja tiitlit ning samuti väikse Tori valla kõige-tegijama-õpetaja tiitlit. Lasteaiast oli kuulda suurt aplausi õpetaja ja logopeed Raili Reimetsa eeskujuliku töö kiituseks!

Rõõmsat õpetajate päeva jätku - meie tegijad on eeskujuks nii õpilastele kui ka õpetajatele!

Rohkem pilte vaata galeriist.

Rohkem pilte vaata galeriist.