Praktikali keemiakastid 06. juuni toomas

Tervitus!

Õppeaasta hakkab läbi saama ja inimesed hakkavad koolimajast laiali lendama. Annan siis aru Praktikali keemiakastide rahakogumise praegusest seisust.

Vilistlaste kokkutulekul korraldatud õnneloosiga kogusime 220.-  (Natuke sente peale, aga need said kõik kogumiskasti pandud). Kogumiskastist on praeguseks välja võetud 188.- (Hulk sente jäi seemneks, et kogumist jätkata). Ise lisasin ühe kasti raha (170.-), et saaks ise vaadata ja katseid näidata.

Praktikalilt sain pakkumise, et selle raha eest saame kolm praktiliste tööde komplekti (nn. Märg keemia) ja ühe “Aatom ja perioodilisussüsteem” näidiskomplekti.

Aitäh Mart Taggel ja Milosten OÜ, et lisasid veel ühe komplekti raha.

Suur tänu kõigile, kes toetasid ja annan teada, et arve on tasutud. Ideaalis võiks olla meil klassis 10 kasti. Vaja oleks veel 7 kasti raha. Kui on ettevõtjaid ja rahakaid annetajaid, siis ootame Teie panust!

Lugupidamisega Leelo Lusik

Are Kooli loodusainete õpetaja.

Tervitus!

Aitäh Mart Taggel ja Milosten OÜ, et lisasid veel ühe komplekti raha.

Lugupidamisega Leelo Lusik

Are Kooli loodusainete õpetaja.