President Alar Karise UUDISHIMUPÄEV Are Kooli, YFU töötuba "Aasta, mis muutis mind" 17. november toomas

Vabariigi President Alar Karis kutsus 17. novembril taas tähistama uudishimu päeva.

Are kooli 8.ja 9.klassil  käis külas selle päeva raames läbi viimas  YFU Eesti töötuba  Heleriin Pärast (kes käis YFUga vahetusaastal Iirimaal) ning Mirell Lank (kes käis YFUga Tais).
Tüdrukud rääkisd oma kogemustest, miks võiks kandideerida ja õppida aasta võõras riigis: mida see neile andis ja miks on selles osalemine põnev ja  kasulik.

Lõpus jagasid neiud infot, kuidas saada vahetusõpilaseks või olla ise vahetusõpilasele pereks.
Vahetusaastale on võimalik minna juhul, kui Sinu vanus on vahemikus 14-18 aastat.

Küll aga on igal riigil erisused, millega on võimalik tutvuda iga riigi lehel eraldi! Lisaküsimuste korral kirjuta yfu@yfu.ee.

#uudishimupäev

Õp Marju