Uudised

Rahatarkuse veebikonverents „Kas mina juhin raha või juhib raha mind?“ 23.märtsil 25. märts toomas


Are kooli õpilased Kairon, Annika, Mia-Liis, Jennifer, Sandra, Pille-Riin, Kärt ja Mirtel osalesid veebikonverentsil. 
Teemaks olid:
Konverentsi avab Eesti eurovolinik Kadri Simson ja seda modereerib investor ja saatejuht Katri Teller. 
Investor Marko Oolo kõneleb investeerimise ABC-st.
Oma rahaasjade korraldamisest räägib räppar Reket.
Paneelis arutavad taas edu aluseid ja tulevikuplaane mulluste edukate õpilasfirmade vedajad Rasmus Riim (ÕF Drycycle), Kermo Nurmeoja (ÕF Rahatähed) ja Elisabet Jääger (ÕF Mani). Paneeli veab Rudolf Gustav Hanni (ÕF Seik). 
Teises paneelis arutavad rahalise heaolu ja rahaäravuse ning tervisliku tarbimise teemadel kohtutäitur Risto Sepp, psühholoog Elina Kivinukk, investor ja koolitaja Peep Vain ning rahaasjade käitumusliku vaate uurija Leonore Riitsalu.
Konverents lõppes mänguga Kahoot, milles  osalesid  üle 1031 õpilase üle Eesti.  Ka meie õpilased panid oma teadmised proovile.

Parim oli Annika, kes  sai 119.kohale. Targemaks said aga kõik!

Are kooli õpilased Kairon, Annika, Mia-Liis, Jennifer, Sandra, Pille-Riin, Kärt ja Mirtel osalesid veebikonverentsil. 
Teemaks olid:
Konverentsi avab Eesti eurovolinik Kadri Simson ja seda modereerib investor ja saatejuht Katri Teller. 
Investor Marko Oolo kõneleb investeerimise ABC-st.
Oma rahaasjade korraldamisest räägib räppar Reket.
Paneelis arutavad taas edu aluseid ja tulevikuplaane mulluste edukate õpilasfirmade vedajad Rasmus Riim (ÕF Drycycle), Kermo Nurmeoja (ÕF Rahatähed) ja Elisabet Jääger (ÕF Mani). Paneeli veab Rudolf Gustav Hanni (ÕF Seik). 
Teises paneelis arutavad rahalise heaolu ja rahaäravuse ning tervisliku tarbimise teemadel kohtutäitur Risto Sepp, psühholoog Elina Kivinukk, investor ja koolitaja Peep Vain ning rahaasjade käitumusliku vaate uurija Leonore Riitsalu.


Konverents lõppes mänguga Kahoot, milles  osalesid  üle 1031 õpilase üle Eesti.  Ka meie õpilased panid oma teadmised proovile.

Parim oli Annika, kes  sai 119.kohale. Targemaks said aga kõik!