Sass Henno Are Koolis 20. märts toomas

Are Kooli külastas juba mitmendat korda kirjanik ja räppar Sass Henno, kes andis loengu teemal "Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge".

Sass Henno puudutas selliseid teemasid nagu valetamine tähelepanu võitmiseks, karistamine ja alandamine, alkohol, lapsevanemaks olemine, iseenda usaldamine, julgus välja öelda oma arvamus. Samuti rääkis ta laste "jonnist" ja sellest, miks me ei julge oma tundeid väljendada ning oma vigu tunnistada, koolivägivallast ja lähisuhtevägivallast. Viimane loengu osa käsitles seksuaalvägivalda.

Osalesdi 5. - 9. klassi õpilased ja mitmed õpetajad.

Osalesdi 5. - 9. klassi õpilased ja mitmed õpetajad.