Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
Kevad 2022(3)
18mai
1. ja 8.-9.kl. Tartus Ahhaas õppeprogrammil

1. ja 8.-9.kl. Tartus Ahhaas õppeprogrammil

Sulge

19mai
4.-5. kl inglise keele ristsõnade lahendamise võistlus

4.-5. kl inglise keele ristsõnade lahendamise võistlus

Sulge

23mai
5.-7. klass Eesti Pandipakendis

5.-7. klass Eesti Pandipakendis

Sulge
Õppeaasta 2022-23(72)
30september
UNESCO stsenaariumivõistlus,,Kliimamuutused ja maailmapärand", osaleb 6.kl

UNESCO stsenaariumivõistlus,,Kliimamuutused ja maailmapärand", osaleb 6.kl

Sulge

05oktoober
"Lugemisisu" tund 1. klassile

"Lugemisisu" tund 1. klassile

Sulge

05oktoober
"Lugemisisu" tund 4. klassile

"Lugemisisu" tund 4. klassile

Sulge

06oktoober
"Lugemisisu" tund 2. klassile

"Lugemisisu" tund 2. klassile

Sulge

06oktoober
I klassis külas noorsoopolitseinik Veronika rääkimas ohutust kooliteest

I klassis külas noorsoopolitseinik Veronika rääkimas ohutust kooliteest

Sulge

06oktoober
JA Eesti e- viktoriin majandusest ( Cretloni I osa)

JA Eesti e- viktoriin majandusest ( Cretloni I osa) 

Sulge

06oktoober
"Lugemisisu" tund 3. klassile

"Lugemisisu" tund 3. klassile

Sulge

10oktoober
Sass Henno loeng „Kuidas näha nähtamatut“ lapsevanematele, õpetajatele Are Koolis

Sass Henno loeng „Kuidas näha nähtamatut“ lapsevanematele, õpetajatele Are Koolis

Sulge

12oktoober
I-III klass Pernova Tehnikamajas

I ja II osalevad aktiivse koolipäeva õppeprogrammis  "Meie leib - odrakaraskist rukkileivani" ja orienteeruvad kaardi järgi Pärnu linnas.

III klass osaleb aktiivse koolipäeva õppeprogrammis "Elektrivool, mis see on ja millal" ja orienteerub kaardi järgi Pärnu linnas

Sulge

13oktoober
8. kl loovtöö teemade avamine

8. kl loovtöö teemade avamine

Sulge

14oktoober
5. kl osaleb õpilasleiutajate riiklikul konkursil

5. kl osaleb õpilasleiutajate riiklikul konkursil

Sulge

19oktoober
Noortekirjanduse tutvustus 6. klassile

Noortekirjanduse tutvustus 6. klassile

Sulge

19oktoober
Noortekirjanduse tutvustus 5. klassile

Noortekirjanduse tutvustus 5. klassile

Sulge

19oktoober
Noortekirjanduse tutvustus 7. klassile

Noortekirjanduse tutvustus 7. klassile

Sulge

20oktoober
Ettelugemise päev „Ühes väikeses Perviku raamatus“

Ettelugemise päev „Ühes väikeses Perviku  raamatus“

Sulge

21oktoober
Noortekirjanduse tutvustus 8. klassile

Noortekirjanduse tutvustus 8. klassile

Sulge

01november
Muuseumitund KUMUS (8. ja 9. kl)

Muuseumitund KUMUS (8. ja 9. kl)

Sulge

17november
Õpioskuste olümpiaad 5.klassile

Õpioskuste olümpiaad 5.klassile

Sulge

28november
Juhtkonna koosolek

Juhtkonna koosolek

Sulge

30november
Advendihommik

Advendihommik ja I trimestri tublide tunnustamine

Sulge

02detsember
7. kl võistkond osaleb mini hakatonil

7. kl võistkond osaleb mini hakatonil Strandis

Sulge

09detsember
Projektikonkursi "Raamatukogud-muuseumid-noored" veebipõhine lõpuseminar

Projektikonkursi "Raamatukogud-muuseumid-noored" veebipõhine lõpuseminar 

Sulge

09detsember
6. kl Mammutil

6.kl esindajad osalevad üleriigilisel  ajaloovõistlusel MAMMUT, veebis I voor Ajaarvamine

Sulge

13detsember
KIKi reis Tallinnasse 7.-9. klass loodusmuuseum ja tervisemuuseum

KIKi reis Tallinnasse 7.-9. klass loodusmuuseum ja tervisemuuseum

Sulge

11jaanuar
Mammut II voor "Ajalooallikad", osaleb 5. kl võistkond

Mammut II voor "Ajalooallikad", osaleb 5. kl võistkond

Sulge

13jaanuar
Mammut II voor "Ajalooallikad", osaleb 6. kl võistkond

Mammut II voor "Ajalooallikad", osaleb 6. kl võistkond

Sulge

16jaanuar
Koolis külas KiVA mentor

Koolis külas KiVA mentor

Sulge

17jaanuar
Koolis külas Liikumislabori esindajad

Koolis külas Liikumislabori esindajad

Sulge

19jaanuar
Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, osaleb 6. kl esindus

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, osaleb 6. kl esindus

Sulge

19jaanuar
Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, osaleb III kooliastme esindus

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, osaleb III kooliastme esindus

Sulge

20jaanuar
Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, osaleb III kooliastme esindus

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, osaleb III kooliastme esindus

Sulge

02veebruar
Ühisgümnaasiumis lahtiste uste päev

Ühisgümnaasiumis lahtiste uste päev kl 8.30-10.05, osalevad 8 õpilast

Sulge

02veebruar
Küünlapäev. Küünalde valmistamine

Küünlapäev. Küünalde valmistamine 3. klass

Sulge

08veebruar
Ajaloovõistlus Mammut III voor
Ajaloovõistlus Mammuti III voor ,,Arheoloogia", 5.kl esindus 5.tund arvutiklass
Sulge

10veebruar
Ajaloovõistlus Mammut III voor

Ajaloovõistlus Mammut III voor ,,Arheoloogia", 6.kl esindus 5.tund arvutiklass

Sulge

17veebruar
Korvpallipäev 4.-5. klass Spordihallis

Korvpallipäev 4.-5. klass Spordihallis

Sulge

20veebruar
8.ja 9.kl õpilaste individuaalsed karjäärinõustamised

8.ja 9.kl õpilaste individuaalsed karjäärinõustamised

Sulge

21veebruar
4.-6. kl esindus matemaatika olümpiaadil

4.-6. kl esindus osaleb Pärnu-Jaagupis matemaatika olümpiaadil

Sulge

22veebruar
Veeohutuskoolitus 1. klassile

Veeohutuskoolitus 1. klassile. Külla tuleb Pärnu-Jaagupi päästekomando pealik Raul Toome.

Sulge

07märts
Inglise keele olümpiaad Sindis
Inglise keele olümpiaad Sindi Gümnaasiumis, osalevad 8.-9. klassi esindus
Sulge

08märts
Lugemisisu tund 6. klassile

Lugemisisu tund 6. klassile "Ketlin Priilinna vahvad raamatud"

Sulge

10märts
Mammuti IV voor "Arhiivid ja muuseumid", osaleb 6. klassi esindus

Mammuti IV voor "Arhiivid ja muuseumid", osaleb 6. klassi esindus

Sulge

14märts
7.-9. kl tüdrukute võrkpallivõistlused

7.-9. kl tüdrukute võrkpallivõistlused

Sulge

15märts
8. klassi loovtööde eelkaitsmine

8. klassi loovtööde eelkaitsmine

Sulge

16märts
KÄNGURU

KÄNGURU

Sulge

16märts
3.-4. klassi kirjandusmäng Pärnu Keskraamatukogus

3.-4. klassi kirjandusmäng Pärnu Keskraamatukogus

Sulge

17märts
Tehnoloogia olümpiaad

Osaleb 7. klassist Kairon ja Gergor

Sulge

30märts
5. klass osaleb Mesilaste Päeva luulevõistlusel

5. klass osaleb Mesilaste Päeva luulevõistlusel

Sulge

03aprill
24. Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi korraldatav õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus Eesti Vabariigi Presidendi auhindadele võistlustöö esitamise tähtaeg

24. Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi korraldatav õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus Eesti Vabariigi Presidendi auhindadele võistlustöö esitamise tähtaeg

Sulge

04aprill
Mammuti V voor ,,Ajaloo algus", 6.kl esindus
Mammuti V voor ,,Ajaloo algus", 6.kl esindus
Sulge

05aprill
9. klass osaleb eesti keele e-katseeksamil

9. klass osaleb eesti keele e-katseeksamil

Eksam koosneb kahest osast: 

10.00-11.30

LÕUNA

12.00-13.30

Sulge

05aprill
9. klass osaleb eesti keele e-katseeksamil

9. klass osaleb eesti keele e-katseeksamil

Eksam koosneb kahest osast: 

10.00-11.30

LÕUNA

12.00-13.30

Sulge

06aprill
Mammuti V voor ,,Ajaloo algus", 5.kl esindus 5.tund arvutiklass

Mammuti V voor  ,,Ajaloo algus", 5.kl esindus 5.tund arvutiklass

Sulge

06aprill
Mammuti V voor ,,Ajaloo algus", 5.kl esindus

 Mammuti V voor  ,,Ajaloo algus", 5.kl esindus

Sulge

07aprill
Mammuti V voor ,,Ajaloo algus", 6.kl esindus 5.tund arvutiklass

Mammuti V voor  ,,Ajaloo algus", 6.kl esindus 5.tund arvutiklass

Sulge

10aprill
4.-6. klassi võrkpall P-Jaagupis (poisid, tüdrukud)

4.-6. klassi võrkpall P-Jaagupis (poisid, tüdrukud)

Sulge

11aprill
3. kl muuseumituuril ja aardejahil Pärnu Muuseumis

3. kl muuseumituuril ja aardejahil Pärnu Muuseumis

Sulge

13aprill
6.-7.kl inglise keele olümpiaad Sindi Gümnaasiumis

7.kl osalejad: Kairon, Isabela

6.kl osalejad: Merilyn ja Kerli

Sulge

17aprill
Tervishoiukõrgkooli tutvustus 9.kl. (vilistlane Kendra Luik)
Tervishoiukõrgkooli tutvustus 9.kl. (vilistlane Kendra Luik)
Sulge

19aprill
Inimeseõpetuse piirkondlik olümpiaad 5.-8.klass

Inimeseõpetuse piirkondlik olümpiaad 5.-8.klass

Sulge

21aprill
Lugemisisu tund 4. klassile

Lugemisisu tund 4. klassile

Sulge

04mai
Loovtööde esitamine juhendajale.

Loovtööde esitamine juhendajale, algab tööde retsenseerimine

Sulge

10mai
6.-7.kl rollimängukoolitus. Korraldab UNESCO

6.-7.kl rollimängukoolitus. Korraldab UNESCO 

Sulge

11mai
8. klassi loovtööde kaitsmine

8. klassi loovtööde kaitsmine

Sulge

13mai
Eesti koolide XVIII meistrivõistluste finaal Viimsis

 Eesti koolide XVIII meistrivõistluste finaal Viimsis

Sulge

18mai
Sügisel 1.klassi tulevate laste tutvumine Are kooli ja õpetaja Margega

Sügisel 1.klassi tulevate laste tutvumine Are kooli ja õpetaja Margega

Sulge

18mai
Kultuuripomm Vändras- osalevad 25 õpilast! - TUBLID ÕPPURID!

Kultuuripomm Vändras- osalevad 25 õpilast! - TUBLID ÕPPURID!

Sulge

18mai
Sügisel kooliteed alustavate 1. klassi lastevanemate õhtu õp. Marge klassis

Sügisel kooliteed alustavate 1. klassi lastevanemate õhtu õp. Marge klassis

Sulge

22mai
7.klass esitab klassijuhataje valitud loovtöö teema ja juhendaja

7.klass esitab klassijuhataje valitud loovtöö teema ja juhendaja

Sulge

22mai
Turvalise interneti päeva koolitus 1.-4.kl

Turvalise interneti päeva koolitus (Brit Mesipuu) 1.-4.kl 

Sulge

22mai
Turvalise interneti päeva koolitus 5.-9.kl

Turvalise interneti päeva koolitus (Brit Mesipuu) 5.-9.kl 

Sulge

25mai
Tasemetöö 8.klassile. Eesti uuaeg

Tasemetöö 8.klassile. Eesti uuaeg

Sulge
Õppeaasta 2022-23
täna, 28.mai

30mai
POLi tänupäev õpilastele Pärnu muuseumis

POLi tänupäev õpilastele Pärnu muuseumis

Sulge

31mai
6.klass osaleb Rahatarkuse viktoriinis

6.klass osaleb Rahatarkuse viktoriinis

Sulge

31mai
5.klassi esindus osaleb Rahatarkuse viktoriinis

5.klassi esindus osaleb Rahatarkuse viktoriinis

Sulge

02juuni
Põhikooli lõpukesam eesti keeles

Põhikooli  lõpukesam eesti keeles

Sulge

06juuni
Vallavanema tublide vastuvõtt Ares

Vallavanema tublide vastuvõtt Ares

Sulge

07juuni
Põhikooli lõpueksam matemaatikas

Põhikooli lõpueksam matemaatikas

Sulge

Kevadine spordipäev

Sulge

09juuni
III trimestri õppenõukogu

III trimestri õppenõukogu

Sulge

12juuni
Põhikooli lõpueksam valikaines

Põhikooli lõpueksam valikaines

Inglise keele eksami komisjon:
Pille Vaiksaar - esimees

Mairo Sepp

Kärt Pähkel 

Kristi Mölder

 

Bioloogia eksami komisjon:

Aive Annuste - esimees

Leelo Lusik

Raili Reimets

Urve Hallikma

 

Sulge

13juuni
Viimase koolipäeva aktus
Viimase koolipäeva aktus
Sulge

14juuni
Õppenõukogu - põhikooli lõputunnistuste väljaandmine
Õppenõukogu - põhikooli lõputunnistuste väljaandmine
Sulge

16juuni
9. klassi lõpupidu

9. klassi lõpupidu 

Sulge